У серії публікацій на форумах, присвячених GTA, інсайдер Tez2 досить детально розповів про ймовірні плани Rockstar у GTA Online та скорий анонс GTA 6, повідомляє 24 канал.

Цікаво Фортуна любить сміливих: найяскравіші казино у відеоіграх

Як повідомляє Tez2, вже у жовтні в GTA Online почнуть з'являтися НЛО як частина спеціального івенту присвяченого Геловіну, що своєю чергу, ймовірно, призведе до "жирного натяку" або й узагалі офіційного анонсу GTA 6.

Інсайдер стверджує, що все це дійство розпочнеться в суботу 15 жовтня і включатиме цілих 17 "етапів" появ різного типу НЛО, останній з яких відбудеться якраз на сам Геловін.

Повідомлення Tez2 на одному з форумів / скриншот

Однак Tez2 також пояснив, що дані про такий анонс GTA 6 є припущенням, заснованим на таємничому зображенні, знайденому фанатами в ремейку San Andreas. Нагадаємо, що на ньому зображений будинок, якого немає в GTA 5 та НЛО вдалині.

Звичайно, після останнього зливу даних, плани Rockstar могли істотно змінитися. За словами інсайдера, не відомо як це вплине на анонс, адже він може як і пришвидшитися, так і відкластися.

Хоча ми не знаємо напевно, чи буде представлена ​​GTA 6 як частина цього Геловінського заходу, Tez2 заробив собі гідну репутацію не раз надаючи правдиву інформацію щодо проєктів Rockstar, тож він може не помилятися і зараз.

Що достеменно відомо про GTA 6 зараз: