Нове відео розбиває нещодавно оприлюднені кадри Grand Theft Auto 6, показуючи низку потенційних пасхалок у грі. Одна з таких – крик демонічного клоуна Пеннівайза з фільму "Воно", знятого за мотивами однойменного роману Стівена Кінга.

Читайте також Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

Місії та пасхалки GTA 6

Масштабний витік інформації про Grand Theft Auto 6 сколихнув шанувальників та ігрову індустрію, оскільки видавець Take-Two Interactive швидко почав наказувати видаляти відзнятий матеріал на спеціалізованих форумах шанувальників GTA.

Втім, на основі цих кадрів фанати таки змогли провести деякий аналіз. Нарприклад, раніше шанувальник почав відтворювати карту майбутньої гри.

Тепер блогер опублікував відео, в якому перелічено 10 повторюваних пасхалок Rockstar, які, здавалося б, були підтверджені у витоку кадрів GTA 6. Шанувальникам слід очікувати багато дивних надприродних явищ у GTA 6, як от спостереження НЛО та повернення Бігфута з Grand Theft Auto 5.

На набагато темнішій ноті, як повідомляється, деякі з нових побічних місій GTA 6 перенесуть гравців у сатанинський дім і склад із привидами. Ті, хто хоче менш моторошно провести час, зможуть знайти інший склад, наповнений секс-роботами, з якими вони зможуть взаємодіяти.

Блогер також обговорює побічну місію, яка передбачає розслідування серійного вбивці, який націлився на стриптизерок, а також таємницю навколо пари злочинців типу Бонні та Клайда.

Розкриті місії та пасхалки GTA 6: дивіться відео

В іншій місії GTA 6, схоже, бере участь торговець наркотиками з Grand Theft Auto Online Ель Рубіо, який кидає ворогів у загін із живою пумою у своєму "особняку великого кота".

Безсумнівно, найбільшою інтригою є присутність моторошного голосу, який доноситься з каналізації. На думку блогера, це може бути натяком на сумнозвісного Пеннівайза з фільму Стівена Кінга "Воно".

Масштабний витік даних GTA 6: